Webzane Bilişim

Güncelleme - Bakım

Web Sitenize Sürekli Destek

Web siteniz sürekli güncel kalsın. Sunduğumuz güncelleme ve bakım hizmetleri ile web sitenizin performansını artırın. Web sitenizin başarısının sürekliliği için sunduğumuz düzenli raporlardan faydalanabilirsiniz.

İçerik Güncellemeleri

Yenilenen içeriğinizin yayında olan web sitesine aktarımı konusunda bizden profesyonel destek alabilirsiniz. Yeni ürünlerin girilmesi, fotoğrafların güncellenmesi, metinlerinizin düzenlenmesi gibi işlemler uzman ekibimiz tarafından hassasiyetle yapılacaktır.

Görsel Güncellemeler

Logonuzun revize edilmesi, sitenizdeki fotoğrafların düzenlenmesi, görsel öğelerin iyileştirilmesi gibi hizmetler alın, sitenizi her geçen gün daha kullanışlı ve estetik hale getirin.

Yazılım Güncellemeleri

Web sitenize yeni uygulamalar eklemek gerekiyorsa, ihtiyacınız olan tüm yazılım hizmetlerini yazılım güncellemeleri kapsamında veriyoruz. Mevcut yazılımlarınızın güvenlik açıklarına karşı denetimi, versiyonlarının yükseltilmesi gibi işlemler bu kapsamdadır.

Web Sitenizi Arama Motoru Ön Plana Getirme

Arama motorlarında yeterince etkinlik gösterememekten şikayetçiyseniz, web sitenizde yapacağımız düzenlemeler ile arama motoru performansınız artacaktır. Uygun anahtar kelimelerin sitenize yerleşimi, web sitenizin kodlamasında yapılacak iyileştirmeler sitenizin arama motorlarında bulunmasını kolaylaştıracaktır.