Webzane Bilişim

Web Sitelerine Yabancı Dil Paketi

İhracat yapmak, dış pazarlara açılmak, ürününüzü ve firmanızı yabancı ülkelerde tanıtmak istiyorsunuz?

Ama web sitenizi , ürünlerinizi , firmanızı , hakkında içeriklerinizi yabancı dillere çevirmek gerekmektedir tabi ki buda zaman ve para gerektiren uzun bir iş olacaktır. Tam bu noktada sizi teknolojinin harikalarıyla tanıştırmak istiyoruz.

Webzane Bilişim Hizmetleri Yabancı dil paketiyle ürünleriniz, firmanız kısacası var olan web sitenizdeki tüm içerikleriniz yabancı dil paketiyle 5 dakika içerisinde Tüm dünya dillerine dönüştürüle biliyor ve web siteniz 130 farklı ülke dilinde yayın yapabiliyor.

İhracat zordur! diye düşünmeyin. O kadar zor olsa farklı sektörlerde binlerce girişimci dünyanın dört bir yanında ihracat yapabilir miydi?

 

Uygulama Modelleri
Web sitenize uyum sağlayacak şekilde dizayn edilen yabancı dil eklentileri isterseniz ülke bayraklarıyla isterseniz açılır menü ile web sitenizde yayınlanmaktadır.

Dil Ekle Programı Nasıl Çalışır?

Yabancı dil paketi hiç bir zorluk yaşamadan 5 dakika içerisinde var olan web sitenizi tüm ülke dillerine çevirerek yayın yapmanızı sağlar.
Web sitenizdeki içerik metinleri istenilen dilde yayınlanmaktadır. Web siteniz üzerinde yapacağınız düzenlemeler veya yeni eklentilerde aynı şekilde diğer ülke dillerinde yayınlanmaktadır. Hiçbir zorluk yaşamadan dilerseniz siz web sitenize entegre edebilirsiniz , dilerseniz biz sizin web sitenize entegre edebiliriz.
1 Web sitenizin hangi dillerde yayın yapmasını istiyorsanız o dilleri seçiyorsunuz. Veya tümünü seçebilirsiniz.
2 Web sitenize uygun bir dil modeli seçiyorsunuz, web sitenize uyum sağlayacak modellerden birini veya sizin tasarlatmış olduğunuz bir model de entegre edilebilmektedir.
Web siteniz artık tüm dünya dillerinde yayın yapmaya hazır sizde uluslar arası pazar da yerinizi alabilirsiniz.